• Facebook
  • X
  • Instagram
  • Szukaj

Wykład dr. Marka Jedynaka pt. Bitwy i potyczki partyzanckie na Kielecczyźnie w latach 1943-1944 - Bodzentyn, 25 maja 2016

25.05.2016

Dr Marek Jedynak z Delegatury IPN w Kielcach wygłosi wykład wprowadzający pt. „Bitwy i potyczki partyzanckie na Kielecczyźnie w latach 1943-1944” podczas studencko-doktoranckiej konferencji popularnonaukowej „Bitwy i potyczki w regionie świętokrzyskim w XIX i XX wieku”.

Konferencja zorganizowana przez Instytut Historii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, Miasto i Gminę Bodzentyn, Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie oraz Społeczną Radę Kultury, Ochrony Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego oraz Polityki Społecznej Miasta i Gminy Bodzentyn odbędzie się 25 maja 2016 r. w siedzibie Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie.

Szczegółowy program znajdą Państwo na załączonym plakacie.

do góry