Nawigacja

Aktualności

„Stan wojenny w Polsce 1981-1983”. Szkolenia on-line dla nauczycieli

W związku z 40. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego Delegatura IPN w Kielcach oraz świętokrzyski kurator oświaty zapraszają nauczycieli przedmiotów humanistycznych z woj. świętokrzyskiego na zajęcia zatytułowane „Stan wojenny w Polsce 1981-1983”.

Będzie można wysłuchać dwóch wykładów oraz popracować ze źródłami historycznymi. Uczestnicy, którzy wykonają określone zadania będą uprawnieni do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.

Zajęcia zostaną przeprowadzone on-line w formie webcastu. Uczestnicy sami zdecydują, kiedy zapoznać się z wykładami oraz materiałami szkoleniowymi i wykonać zadania. Okres trwania szkolenia to 29 listopada – 12 grudnia 2021 r. Deklaracje udziału wraz z podaniem danych kontaktowych (e-mail, numer telefonu), informacji o miejscu pracy i nauczanych przedmiotach należy przesłać do 28 listopada 2021 r. na adres: michal.zawisza@ipn.gov.pl.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Deklaracja o uczestnictwie nie jest jednoznaczna z koniecznością wykonania ćwiczeń. Informacji udziela dr Michał Zawisza z Referatu Edukacji Narodowej IPN w Kielcach, tel. 696 826 381 wew. 104.

do góry