Nawigacja

Aktualności

Na Polu Chwały… Damy i Kawalerowie Virtuti Militari i Krzyża Walecznych w walce o niepodległość i granice II Rzeczypospolitej

Konkurs adresowany do uczniów dotychczasowych gimnazjów i klas dotychczasowych gimnazjów, prowadzonych w szkołach innego typu województwa małopolskiego.

  • Konkurs „Na Polu Chwały…”. Laureaci ubiegłorocznej edycji
    Konkurs „Na Polu Chwały…”. Laureaci ubiegłorocznej edycji

Na podstawie kwalifikacji etapu wojewódzkiego wyłoniona została lista laureatów konkursu „Na Polu Chwały… – Damy i Kawalerowie Virtuti Militari i Krzyża Walecznych w walce o niepodległość i granice II Rzeczypospolitej” dla uczniów dotychczasowych gimnazjów i klas dotychczasowych gimnazjów prowadzonych w szkołach innego typu województwa małopolskiego w roku szkolnym 2017/2018.

Laureatami zostały 23 osoby, które uzyskały co najmniej 48 punktów. Gratulujemy uczniom i ich opiekunom naukowym.

Konkurs jest organizowany przez Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Krakowie na zlecenie Małopolskiego Kuratora Oświaty wspólnie z Marszałkiem Województwa Małopolskiego oraz Fundacją Centrum Dokumentacji Czynu Niepodległościowego.

Zapraszamy na uroczystość w Centrum Edukacyjnym „Przystanek Historia” IPN w Krakowie

Uroczyste zakończenie konkursu „Na Polu Chwały…” odbędzie się 24 kwietnia 2018 r. (godz. 11) w Centrum Edukacyjnym „Przystanek Historia” IPN w Krakowie, przy ul. Dunajewskiego 8. W imieniu organizatorów: Kuratorium Oświaty w Krakowie, Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie, Marszałka Województwa Małopolskiego, Fundacji Centrum Dokumentacji Czynu Niepodległościowego oraz Komisji Wojewódzkiej Konkursu zapraszamy laureatów wraz z rodzicami i nauczycielami – opiekunami naukowymi. Wszystkim uczestnikom, ich opiekunom oraz dyrektorom szkół i nauczycielom wspierającym organizację konkursu serdecznie dziękujemy za współpracę.

Dariusz Gorajczyk
Przewodniczący Komisji Wojewódzkiej Konkursu

Monika Kwiatkowska
Koordynator konkursu

do góry