Instytut Pamięci Narodowej - Kraków

https://krakow.ipn.gov.pl/pl4/aktualnosci/19978,Wyklad-Marka-Jonczyka-Katynska-zbrodnia-ludobojstwa-i-pokaz-filmu-Tajemnica-arch.html
31.03.2026, 17:49

Wykład Marka Jończyka „Katyńska zbrodnia ludobójstwa” i pokaz filmu „Tajemnica archiwum Robla” – Pińczów, 15 maja 2014

15.05.2014

15 maja 2014 r., o godz. 10.00, w Zakładzie Karnym w  Pińczowie, ul. 3 Maja 24, odbędzie się wykład i pokaz multimedialny Marka Jończyka, pracownika Biura Edukacji Publicznej Delegatury IPN w Kielcach, zatytułowany „Katyńska zbrodnia ludobójstwa" Następnie zaprezentowany zostanie film „Tajemnica archiwum Robla" w reż. Dariusza Walusiaka.

Spotkanie, które odbędzie się w ramach 74. rocznicy Zbrodni Katyńskiej, kierowane jest do osadzonych  w Zakładzie Karnym  w Pińczowie i jest częścią szeroko pojętego programu resocjalizacji więźniów.