UWAGA! Komunikat Wojewódzkiej Komisji Konkursowej w sprawie uroczystego ogłoszenia wyników i wręczenia nagród – 15.05.2010
Komunikat Komisji Konkursowej
konkursu plastycznego organizowanego w roku szkolnym 2009/2010 pod hasłem:
30. rocznica powstania „Solidarności” i Niezależnego Zrzeszenia Studentów w Małopolsce.
Ty i Ja wędrujemy szlakiem wiary, nadziei, tęsknoty,
czyli historia „Solidarności” w oczach dziecka
Komisja Konkursowa konkursu plastycznego dla uczniów klas I-VI szkół podstawowych Województwa Małopolskiego, organizowanego w roku szkolnym 2009/2010 pod hasłem: 30. rocznica powstania "Solidarności" i Niezależnego Zrzeszenia Studentów w Małopolsce. Ty i Ja wędrujemy szlakiem wiary, nadziei, tęsknoty czyli historia „Solidarności” w oczach dziecka, w składzie:
Przewodniczący: Agata Łyko (NSZZ „Solidarność”)
Sekretarz: Elżbieta Jakimek-Zapart (IPN)
Członkowie:
Elżbieta Cichocka (NSZZ „Solidarność”)
Attila Jamrozik (NZS)
Dr Maciej Korkuć (IPN)
Henryk Łabądź (NSZZ „Solidarność”)
Adam Macedoński (NZS)
Dr Krystyna Samsonowska (IPN)
Anna Zachenter (IPN)
przyznała:
Kategoria wiekowa I – III, prace indywidualne
Imię i nazwisko
|
Klasa
|
Osiągnięte wyniki
|
Opiekun
|
Szkoła
|
Anna Ślesak
|
II kl.
|
I miejsce
|
Marzena Kołodziejczyk
|
Szkoła Podstawowa Nr 2
ul. Dąbrowskiego 2
34-120 Andrychów
|
Gabriela Krok
|
II kl.
|
II miejsce
|
Małgorzata Święs-Krok
|
Szkoła Podstawowa
w Kąclowej
33-330 Grybów
|
Mikołaj Ferenc
|
II kl.
|
III miejsce
|
Jolanta Brandys
|
SP z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Śniadeckiego 26
32-602 Oświęcim
|
Michał Gałka
|
III kl.
|
finalista
|
Bożena Matoga
|
Szkoła Podstawowa Nr 117
ul. Kurczaba 15
30-868 Kraków
|
Zuzanna Godula
|
III kl.
|
finalistka
|
Marta Biernat
|
Szkoła Podstawowa Nr 124
ul. Weigla 2
Kraków
|
Ewa Góralczyk
|
II kl.
|
finalistka
|
Jolanta Brandys
|
SP z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Śniadeckiego 26
32-602 Oświęcim
|
Ewelina Kubicka
|
III kl.
|
finalistka
|
Bernadetta
Burgknap-Słowik
|
Szkoła Podstawowa Nr 117
ul. Kurczaba 15
30-868 Kraków
|
Paulina Łołka
|
III kl.
|
finalistka
|
Bożena Wypchał
|
Szkoła Podstawowa Nr 66
ul. Skotnicka 86
30-394 Kraków
|
Jakub Marek
|
II kl.
|
finalista
|
Dorota Paździora
|
Szkoła Podstawowa Nr 2
ul. J. Dąbrowskiego 2
34-120 Andrychów
|
Oliwia Marzec
|
II kl.
|
finalistka,
wyróżnienie za walory plastyczne pracy
|
Jolanta Brandys
|
SP z Oddziałami Integracyjnymi
ul.Śniadeckiego 26
32-602 Oświęcim
|
Bartosz Mazurkiewicz
|
I kl.
|
finalista
|
Elżbieta Migo
|
Szkoła Podstawowa Nr 66
ul. Skotnicka 86
30-394 Kraków
|
Wiktoria Moniowska
|
II kl.
|
finalistka
|
Joanna Nowosińska
|
Szkoła Podstawowa Nr 2
ZS-PI Nr 1
ul. Kochanowskiego 2
32-300 Olkusz
|
Patrycja Nowak
|
II kl.
|
finalistka
|
Jolanta Brandys
|
SP z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Śniadeckiego 26
32-602 Oświęcim
|
Wiktoria Olejarz
|
II kl.
|
finalistka
wyróżnienie za walory plastyczne pracy
|
Jolanta Brandys
|
SP z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Śniadeckiego 26
32-602 Oświęcim
|
Kinga Powroźnik
|
II kl.
|
finalistka
|
Danuta Wiktor
|
Szkoła Podstawowa Nr 2
ul. J. Dąbrowskiego 2
34-120 Andrychów
|
Gabriela Radziak
|
II kl.
|
finalistka
wyróżnienie za oryginalne ujęcie tematu.
|
Małgorzata Święs - Krok
|
Szkoła Podstawowa
w Kąclowej
33-330 Grybów
|
Sylwia Rzemińska
|
II kl.
|
finalistka
|
Małgorzata Święs - Krok
|
Szkoła Podstawowa
w Kąclowej
33-330 Grybów
|
Katarzyna Studnicka
|
II kl.
|
finalistka
|
Barbara Czepiec
|
Szkoła Podstawowa nr 2
ul. J. Dąbrowskiego 2
34-120 Andrychów
|
Patrycja Szewczyk
|
III kl.
|
finalistka
|
Marta Biernat
|
Szkoła Podstawowa Nr 124
ul. Weigla 2
Kraków
|
Bartłomiej Wacławik
|
III kl.
|
finalista
|
Bożena Wypchał
|
Szkoła Podstawowa Nr 66
ul. Skotnicka 86
30-394 Kraków
|
|
|
Prace wyróżnione
|
|
|
Angelika Kolorus
|
III kl.
|
wyróżnienie za technikę wykonania i wkład pracy
|
Bożena Wypchał
|
Szkoła Podstawowa Nr 66
ul. Skotnicka 86
30-394 Kraków
|
Daria Mika
|
II kl.
|
wyróżnienie za oryginalne ujęcie tematu
|
Ilona Sanak
|
ZS P-G Szkoła Podstawowa
ul. Podlesie 92
32-641 Przeciszów
|
Alicja Noga
|
II kl.
|
wyróżnienie za oryginalne ujęcie tematu
|
Danuta Wiktor
|
Szkoła Podstawowa Nr 2
ul. Dąbrowskiego 2
34-120 Andrychów
|
Piotr Pogwizd
|
III kl.
|
wyróżnienie za walory graficzne pracy
|
Marta Cedzidła
|
ZS-P Szkoła Podstawowa w Czarnym Potoku
33-390 Łącko
|
Kamil Sagan
|
III kl.
|
wyróżnienie za walory graficzne pracy
|
Marta Biernat
|
Szkoła Podstawowa Nr 124
ul. Weigla 2
Kraków
|
Kategoria wiekowa IV – VI, prace indywidualne
Imię i nazwisko
|
Klasa
|
Osiągnięte wyniki
|
Opiekun
|
Szkoła
|
Jan Gajoch
|
VI kl.
|
I miejsce
ex aequo
(cykl 5 prac)
|
Bogdan Haniebnik
|
ZSOS Nr 1, Szkoła Podstawowa Nr 91 – sportowa
os. Handlowe 4
31-935 Kraków
|
Szymon Wójcik
|
V kl.
|
I miejsce
ex aequo
|
Anna Filar
|
ZSOI Nr 4, Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 148
ul. Żabia 20
30-809 Kraków
|
Kinga Studnicka
|
V kl.
|
II miejsce
|
Barbara Hapoń
|
ZSOI Nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 158
ul. Strąkowa 3a
30-410 Kraków
|
Michał Kołodziej
|
V kl.
|
III miejsce
ex aequo
|
Barbara Hapoń
|
ZSOI Nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 158
ul. Strąkowa 3a
30-410 Kraków
|
Aleksandra Niemiec
|
IV kl.
|
III miejsce
ex aequo
|
Anna Filar
|
ZSOI Nr 4, Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 148
ul. Żabia 20
30-809 Kraków
|
Karolina Borkowska
|
VI kl.
|
finalistka
|
Anna Bryczek
|
Szkoła Podstawowa w Rogoźniku
34-471 Ludźmierz
|
Iga Domańska
|
IV kl.
|
finalistka
wyróżnienie za walory
graficzne pracy
|
Halina Stachura
|
Szkoła Podstawowa Nr 1
32-432 Pcim 599
|
Justyna Durlak
|
VI kl.
|
finalistka
wyróżnienie za walory
graficzne pracy
|
Wiesława Lewandowska-Kmak
|
Szkoła Podstawowa w Kąclowej
33-330 Grybów
|
Aneta Garbacz
|
V kl.
|
finalistka
wyróżnienie za walory plastyczne – kolorystykę pracy
|
Maria Stahl-Pałys
|
ZSP i G w Waksmundzie
ul. Na Równi 28
34-431 Waksmund
|
Joanna Kąś
|
V kl.
|
finalistka
|
Beata Mirek-Hornik
|
ZSPiG w Piekielniku
43-472 Piekielnik 202
|
Jakub Liszka
|
V kl.
|
finalista
|
Barbara Hapoń
|
ZSOI Nr 3
Szkoła Podstawowa Nr 158
ul. Strąkowa 3a
30-410 Kraków
|
Paulina Mądro
|
V kl.
|
finalistka
|
Ewa Trzósło
|
Szkoła Podstawowa Nr 105
os. Słoneczne 12
31-957 Kraków
|
Piotr Ochmab
|
VI kl.
|
finalista
|
Anna Filar
|
ZSOI Nr 4, Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 148
ul. Żabia 20
30-809 Kraków
|
Maria Piskorska
|
V kl.
|
finalistka
|
Barbara Hapoń
|
ZSOI Nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 158
ul. Strąkowa 3a
30-410 Kraków
|
Gabriela Podrygała
|
V kl.
|
finalistka
|
Ewa Trzósło
|
Szkoła Podstawowa Nr 105
os. Słoneczne 12
31-957 Kraków
|
Radosław Sasulski
|
V kl.
|
finalista
wyróżnienie za walory
graficzne pracy
|
Aneta Szczerba
|
Szkoła Podstawowa Nr 114
ul. Łąkowa 31
31-443 Kraków
|
Roma Skwierawska
|
VI kl.
|
finalistka
|
Urszula Konieczny
|
Szkoła Podstawowa Nr 66
ul. Skotnicka 86
30-394 Kraków
|
Patryk Smółka
|
VI kl.
|
finalista
|
Anna Pawletta
|
Szkoła Podstawowa Nr 4
ul. 24 Stycznia 47
32-540 Trzebinia
|
Sylwia Szyszka
|
VI kl.
|
finalistka
|
Wiesława Lewandowska-Kmak
|
Szkoła Podstawowa
W Kąclowej
33-330 Grybów
|
Wiktoria Warszawska
|
VI kl.
|
finalistka
|
Maria Stachurska
|
Szkoła Podstawowa Nr 32
ul. Królowej Jadwigi 78
30-209 Kraków
|
Martyna Woźniak
|
VI kl.
|
finalistka
|
Izabela Chwil-Szczęsna
|
Szkoła Podstawowa Nr 2
ul. Moniuszki 1
32-330 Wieliczka
|
Emilia Zapart
|
IV kl.
|
finalistka
|
Beata Windak
|
Szkoła Podstawowa Nr 155
os. II Pułku Lotniczego 21
31-863 Kraków
|
|
|
Prace wyróżnione
|
|
|
Karolina Biedroń
|
VI kl.
|
wyróżnienie za technikę wykonania pracy
|
Maria Stachurska
|
Szkoła Podstawowa Nr 32
ul. Królowej Jadwigi 78
30-209 Kraków
|
Aleksandra Bratek
|
VI kl.
|
wyróżnienie za pomysł w ujęciu tematu
|
Blanka Skrobisz
|
SP z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4
ul. Śniadeckiego 26
32-602 Oświęcim
|
Krystian Chmielewski
|
VI kl.
|
wyróżnienie za pomysł w ujęciu tematu
|
Anna Filar
|
SP Integracyjna Nr 148
ul. Żabia 20
30-809 Kraków
|
Kinga Kicińska
|
VI kl.
|
wyróżnienie za technikę wykonania pracy
|
Irena Krupowska
|
Szkoła Podstawowa
ul. Mirtowa 2
30-693 Kraków
|
Aleksandra Łabucka
|
VI kl.
|
wyróżnienie za technikę wykonania pracy
|
Maria Stachurska
|
Szkoła Podstawowa Nr 32
ul. Królowej Jadwigi 78
30-209 Kraków
|
Marcin Piro
|
VI kl.
|
wyróżnienie za oryginalne ujęcie tematu
|
Anna Fejkul-Krupczak
|
Szkoła Podstawowa Nr 111
ul. Bieżanowska 204
30-856 Kraków
|
Daria Sośnicka
|
V kl.
|
wyróżnienie za technikę wykonania i oryginalne ujęcie tematu
|
Dorota Bienia
|
Szkoła Podstawowa Nr 66
ul. Skotnicka 86
30-394 Kraków
|
Beata Sroka
|
V kl.
|
wyróżnienie za pomysł wykonania pracy
|
Ewa Rybarz
|
Szkoła Podstawowa Nr 4
ul. Słowackiego 2
34-100 Wadowice
|
Gabriela Stańczyk
|
V kl.
|
wyróżnienie za technikę wykonania pracy
|
Dorota Chaińska-Dylowicz
|
Szkoła Podstawowa Nr 85
os. Złotego Wieku 4
31-615 Kraków
|
Piotr Szarkowski
|
VI kl.
|
wyróżnienie za oryginalne ujęcie tematu
|
Aneta Szczerba
|
Szkoła Podstawowa Nr 114
ul. Łąkowa 31
31-443 Kraków
|
Karolina Ziółkowska
|
VI kl.
|
wyróżnienie za oryginalne ujęcie tematu
|
Irena Krupowska
|
Szkoła Podstawowa
ul. Mirtowa 2
30-693 Kraków
|
Kategoria wiekowa I – III, prace zespołowe
Imię i nazwisko
|
Klasa
|
Osiągnięte wyniki
|
Opiekun
|
Szkoła
|
Piotr Harabasz
Krzysztof Sierant
|
II kl.
|
wyróżnienie za technikę wykonania pracy
|
Jolanta Zawistowicz
|
Szkoła Podstawowa Nr 2
ul. Moniuszki 1
32-020 Wieliczka
|
Natalia Lipa
Aleksandra Salamończyk
Ewelina Rosiek
Angelika Zuwała
|
III kl.
|
wyróżnienie za oryginalne ujęcie tematu
|
Dorota Chaińska-Dylowicz
|
Szkoła Podstawowa Nr 85
os. Złotego wieku 4
31-615 Kraków
|
Weronika Adamek
Karolina Puto
Kacper Włodarczyk
|
II kl.
|
wyróżnienie za walory plastyczne pracy
|
Dorota Chaińska-Dylowicz
|
Szkoła Podstawowa Nr 85
os. Złotego wieku 4
31-615 Kraków
|
Kategoria wiekowa IV – VI, prace zespołowe
Imię i nazwisko
|
Klasa
|
Osiągnięte wyniki
|
Opiekun
|
Szkoła
|
Klaudia Gogól
Angelika Pałka
|
VI kl.
|
II miejsce
|
Monika Malina
|
Szkoła Podstawowa w Zasani
32-425 Trzemeśnia
|
Maria Anioł
Elżbieta Burnus
|
IV kl.
|
III miejsce
ex aequo
|
Beata Mirek-Hornik
|
ZSPiG Nr 1 w Białym Dunajcu
ul. Jana Pawła II 184a
34-425 Biały Dunajec
|
Weronika Głowacz
Maria Kapustka
|
IV kl.
|
III miejsce
ex aequo
|
Jolanta Żurowska
Wanda Patuła
|
Szkoła Podstawowa Nr 10
ul. Niedomicka 20
33-102 Tarnów
|